Sık Sorulan Sorular | Betelgeuse Bilişim

Sık Sorulan Sorular

Hizmet Sonrası Destek Sağlıyor Musunuz?

Tabiiki, aldığınız hizmete dair her türlü destek ve yardım için hazırız.

İçerik değiştirebiliyor muyuz?

Web sitesini hazırladıktan sonra admin panelini sizlere teslim ediyoruz. Öğretim aşaması bittikten sonra kendiniz panel üstünden içerik ekleme, düzenleme ve silme işlemleri yapabilirsiniz.

Web sitesini yaptırmadan önce alan adı ücreti bize mi ait?

Domain ücretleri farklılık gösterdiğinden kaynaklı, domain ücretleri tamamen müşteri sorumluluklarındadır.

Yıllık veya aylık ödemem gereken bir tutar var mı?

Aylık olarak ödemeniz gereken bir tutar yok, domain ücretleri ve sunucu bakım maliyeti yıllık olarak talep edilmektedir. Seçtiğiniz domainin ücretleri farklılık gösterdiğinden kaynaklı yıllık sabit bir ücreti yoktur. Sunucu bakım maliyeti ise web sitenin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Web sitesinin ilk içerikleri kim tarafından hazırlanıyor?

Sitenin içerikleri biz tarafından hazırlanmakta olup, içerik detaylarının yazı, resim, logo vs. İçeriklerin 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza iletilmesi gerekmektedir.

Admin panelde aklıma takılan bir şey olursa nereye danışmalıyım ?

Admin panellerimizde her bir siteye ve her bir müşteriye özel olarak tasarlanmış ticket sistemi bulunmaktadır. Ticket sistemi üzerinden destek alabilirsiniz veyahutda https://betelgeuse.com.tr adresi üzerinden üye girişi yaptıktan sonra destek talebi oluşturabilirsiniz.

Hizmetinizi satın almadan önce imzalamam gereken bir şey var mı?

Betelgeuse LLC. Şirket politikamız gereği satın alacağınız her türlü hizmet ve destek sözleşme içerisinde yapılmaktadır. Hizmet ve danışmanlık sözleşmesi imzalanıp teknik şartname içerisinde bulunan maddelerde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.