Web Tasarım ve Yazılım - Betelgeuse Bilişim

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım Nedir?

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir.

Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, şirketi müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir. Sitenin görsel yönünü belirleyen web tasarımının web sitesinin çok fazla ziyaretçi çekeceği ve ziyaretçilerin sitede uzun süre zaman geçireceği şekilde yapılması, web sitesinin arama motorlarında ilk sıralarda olmasını sağlayacaktır. Müşteri odaklı yapılan bir web tasarım çalışması; müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren, dinamik, yönetilebilir, işlevsel, seo uyumlu, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve ziyaretçilere güven veren formattadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında son derece önemli olup potansiyel müşterilere kolay ulaşmayı sağlar.

Neden Betelgeuse ?

  • Gelişmiş kullanıcı deneyimi (UX) sunan web tasarım çalışmaları
  • Mobil cihazlarla uyumlu web sitesi tasarımı
  • İşlevsel ve kolay yönetilebilir yönetim paneli
  • Çoklu dil desteği sunan altyapı çözümü
  • Wireframe çalışma sistemi
  • Google Lighthouse üzerinde yüksek puanlamaya sahip web siteleri

Web Tasarım ve Yazılımda Sık Sorulan Sorular

Süreç Nasıl İşler?

Web tasarım veya yazılım projenize başlamadan önce işletmenizin analiz raporlaması hazırlanır. Hazırlanan rapora göre ihtiyaçların tespiti gerçekleştirilir. Elde ettiğimiz bilgiler dahilinde birlikte Teknik Şartname hazırlanmaya başlar, ve sizin istekleriniz dikkate alınarak proje çizimine başlamış oluruz tasarlanan proje tarafınızca onaylanması durumunda, projeye başlarız.

Domain Ücretleri Verilen Fiyata Dahilmidir?

Hayır dahil değildir. Çünkü seçtiğiniz domain ücretleri farklılık gösterdiğinden kaynaklı proje hesaplaması içerisine dahil edilmez.

Web Sitesinin İçeriklerini Kim Hazırlıyor?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yada proje tasarım içerisinde tarafımıza iletmeniz durumunda ücretsiz bir şekilde işleriz.

Projenin Ücretlendirmesini Nasıl Gerçekleşir?

Projeye başlamadan %50'si peşin olarak alınır. Teslimat gerçekleştiğinde de kalan %50 alınır.

Yıllık veya Aylık Olarak Ödemem Gereken Tutar Var mı?

Projeninizin teslimatından sonra, Yıllık seçmiş olduğunuz DOMAIN(Alan Adı) ücreti yıllık olarak yansıtılır. Bunun yanı sıra yıllık sunucu bakım maaliyeti alınır, bu maaliyet Teknik Şartname içerisine yazılır ve imza altına alınır bu sözleşme iki suret halinde hazırlanır bir sureti sizde kalır diğer sureti ise arşive kaldırılır.

Kendi Alan Adım Var Bunun İçin Ne Yapmam Lazım?

Kendi Alan Adınız X bir firmada olduğu için yıllık takibine biz müdahale edemediğimiz için alan adının şirketimiz bünyesine barındırılması ve takip edilmesi iki taraf içinde daha mâkul olacağından transfer edilme durumu her zaman içerisinde uygun görmekteyiz.

Yıllık Ödemeleri Gerçekleştirmezsem Neler İle Karşılaşırım?

Sunucu bakım maaliyeti ve Domain ücretleri yıllık olarak ödenmemesi durumunda aldığınız hizmet askıya alınır.

Teknik Destek Alabilirmiyim?

Evet 7/24 ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Sitenizden admin panel içerisinde teknik destek al kısmından veya sitemiz içerisinde üye olduktan sonra destek talebi kısmından şikayetlerinizi ve teknik destek almak istediğiniz konuyu detaylı açıklamınız durumunda teknik ekip en kısa sürede size dönüş sağlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme
E-Ticaret Yazılımı
B2B&B2C Yazılımı
Kurumsal Kimlik
Özel Yazılım
Sosyal Medya Yönetimi
Network Marketing Yazılımı
Paket Yazılım