Mobil Uygulama Geliştirme - Betelgeuse Bilişim

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Yazılımı Nedir?

Cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilmesi için özel olarak geliştirilen yazılımlardır. Yani bir mobil cihazda çalışan tüm uygulamalar özel yazılımlar sayesinde geliştiriliyor. Bu cihazlarda mobil yazılımların işletim sistemine göre cihazlar geliştiriliyor. En yaygın olarak kullanılan mobil yazılım seçenekleri IOS, Android ve Windows tabanlı işletim sistemleridir. Bu yazılımlar ile aklınıza gelebilecek her türlü yazılım mobil cihazlarda çalışabilir.

Neden Mobil Uygulamaya İhtiyacım var?

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların mobil cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar mobil cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

Mobil Uygulama Yazılım Avantajları Nelerdir?

  • Mobil uygulama yazılım hizmet verdiğiniz sektörde rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyor. Rakiplerinizi sosyal medya ve web sitesi yanında mobil uygulamalar ile de geride bırakabiliyorsunuz.
  • Ürün ve hizmetlerinizi mobil uygulamalar üzerinden direkt olarak pazarlayabilirsiniz.
  • Mobil uygulama yazılım ile müşteri kitlenize direkt olarak ulaşabilir ve anlık bildirimlerle onlarla her zaman iletişim kurabilirsiniz.
  • Mobil uygulamalarınızla ürün ve hizmetlerinizi ücret ödemeden insanlara ulaşabilirsiniz.
  • İşletmeler mobil uygulamalar sayesinde marka bilinirliğini de arttırabilir.

Mobil Uygulama Yazılımında Sık Sorulan Sorular

Mobil Uygulamam Tüm Platformlarla Uyumlu Olur mu?

Evet. Geliştirdiğimiz tüm mobil uygulamalar hem Android hem de IOS platformlarında çalışmaktadır.

Mobil Uygulama Yapılırken Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?

Swift, Java, C#, Html5, Css3, React native, Flutter, Xamarin, Kotlin ve dahası… Yazılım ekibimiz güncel ve popüler tüm mobil uygulama teknolojilerine hakimdir. Proje gereksinimlerinize en uygun programlama dili ve yazılım kitlerini kullanıyoruz.

UI/UX Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Evet kullanıcı deneyimini en üst seviyede tasarlıyoruz. Proje gereksinimlerinize özel olarak Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Arayüz (UI) tasarımlarımızı oluşturuyor, yazılımsal çalışmalara geçmeden önce bu tasarımları onayınıza sunuyoruz.

Mobil Uygulama Paneli Eğitimi Veriyor Musunuz?

Evet! proje tamamlanması gerçekleştikten sonra tarafınıza eğitim atanıyor. Eğitim sonrasında aklınıza takılan soruları yanıtlıyoruz.

Teknik Destek Alabilirmiyim?

Evet 7/24 ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Sitenizden admin panel içerisinde teknik destek al kısmından veya sitemiz içerisinde üye olduktan sonra destek talebi kısmından şikayetlerinizi ve teknik destek almak istediğiniz konuyu detaylı açıklamınız durumunda teknik ekip en kısa sürede size dönüş sağlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme
E-Ticaret Yazılımı
B2B&B2C Yazılımı
Kurumsal Kimlik
Özel Yazılım
Sosyal Medya Yönetimi
Network Marketing Yazılımı
Paket Yazılım